חליפות חתן כחולות - צבע קלאסי בעולם של אופנה מודרנית

חולם להיכנס בסטייל לא מתאמץ לחופה? רוצה לבחור חליפה בצבע שונה, אופנתי ומעניין - אבל כזה שגם עדיין ייחשב סולידי?

והאם יש עוד סיבות לכך שכדאי לבחור חליפת חתן כחולה? 

בחירת חליפת חתן דורש לא מעט סבלנות. יש לחשוב על מזג האוויר שיהיה באירוע, התאמה לסטייל האישי של החתן, התאמה לשמלת הכלה והתאמת שמלות וחליפות השושבינים לעיצוב האירוע הכולל.
מתי חליפות חתן כחולות מתאימות לאירוע? תמיד, כי הן תמיד מלאות שיק ויש גוונים רבים של כחול וסוגים שונים של בדים שמהם ניתן לבחור. 

WhatsApp Image 2021-11-02 at 13.56.35
press to zoom
WhatsApp Image 2021-11-02 at 13.56.32
press to zoom
WhatsApp Image 2021-11-02 at 13.56.26 (1)
press to zoom
1/1

התאמה למזג אוויר

עונת החתונות בישראל מתחילה כבר בחודשי האביב שיכולים להיות חמים במיוחד. בעונה זו, בין אם בוחרים חליפות חתן כחולות ובין אם לא, יש לבחור בד נושם, אוורירי ונוח כדי לא לסבול מהחום. לאחר החופה כבר אפשר להוריד את החלק העליון אך כדי לא לסבול במהלכה מומלץ מאוד לבחור סוג בד נושם. מאידך, אם מדובר על חתונת חורף כדאי לבחור בבד חמים ונעים כמו צמר או כותנה איכותית במיוחד. 

חליפות חתן כחולות לכל אירוע

הצבע הכחול אף פעם לא יצא מהאופנה ובטח לא כשמדובר בבגד איכותי ומעוצב.
בחליפות החתן ניתן להשתמש שוב בשלב מאוחר יותר למגוון רחב של אירועים.
חליפת חתן כחולה יכולה לאחר מכן להתאים לעבודה, בפירוק החלקים ולבישתם עם בגדים אחרים.
הבגדים יכולים להתאים לאירועים אחרים במהלך השנים, לאירועים רשמיים של אנשים אחרים וגם לעבודה. 

בחירת הצבע המתאים

כחול מגיע בגוונים רבים, החל בתכלת ועד צבע כחול נייבי או כחול ים כהה. כיצד יש להתאים את החליפה? רוב האנשים יודעים איזה גוון מתאים להם, אך כדאי גם לפתוח את הראש ולבדוק כמה וכמה חליפות, כי לעיתים הגוונים יכולים להפתיע ולהיות מתאימים במיוחד.
לאירוע צוהריים, כדאי לבחור בצבעים בהירים יותר ועד לגוון נייבי ולאירועי חורף כדאי לבחור חליפות כהות יותר. 

שילוב עם נעליים ועניבה

קל מאוד להתאים נעליים שיקיות ועניבה לחליפה כחולה, כי גווני הכחול יכולים להתאים לצבעים רבים. מבחינת העניבה רצוי לבחור צבע באותו גוון – למשל, אם מדובר על חליפת תכלת, אז צבעים בהירים יתאימו לה, כמו למשל צהוב רך ורוד, לבן ועוד.
כמו כן, קל מאוד להתאים גם נעליים לחליפה הכחולה. ניתן מצד אחד לבחור בשיק מוחלט ולנעול נעלי מוקסינים, או לבחור בנעליים אלגנטיות ושחורות או חומות או אפילו סניקרס. 

בלוסו32 אפשר למצוא חליפות חתן כחולות מיוחדות במינן להתאמה לכל אירוע ושילוב עם כל פריט נוסף. ועכשיו, חליפות חתן ב-1,299 ₪! רוצה לראות? החליפות ממתינות לך אצלנו בסוקולוב 22,הרצליה. אז למה אתה מחכה?